Başkan ALTINOK’tan DOĞALGAZ Çalışmaları Hakkında Açıklama

Sevgili Şarköylüler;
İstiklal Mahallesinde Doğalgaz Çalışmaları Tamamlanmış Olup 2 Nisan Pazartesi Gününden İtibaren 2 Ekip Cumhuriyet Mahallesinde Hızlı Bir Şekilde Çalışmalara Başlamıştır.
Bu Çalışmalara Önümüzdeki Hafta 2 Ekip Daha Katılacak ve Çalışmalar Yaz Sezonundan Önce Tamamlanacaktır.
Amacımız Haziran Ayına Kadar Atatürk Caddesinden Başlayarak Olukbaşı Deresine Kadar Yapılaşmış Bölge İçinde Doğalgaz Çalışmalarını Tamamlamak.
Cumhuriyet Mahallesi Yapılaşmış Bölgede Doğalgaz Çalışmaları Bittiğinde Haziran,Temmuz ve Ağustos Aylarında Camikebir Mahallesine Geçilip Çalışmalar Orada Devam Edecektir.
Eylül Ayında Camikebir Mahallesinde Biten Çalışmaların Ardından Cumhuriyet Mahallesinin Geri Kalan Kısmı 17 Kasım Caddesi, Kurtuluş Caddesi, Namık Kemal Caddesi Gibi Geniş Alanlarda Devam Edip Çalışmaları Bitirip Tamamlayacağız.
GAZDAŞ Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan İle Yaptığımız Görüşmelerde 2018 Yılı Aralık Ayında Hep Birlikte Törenle Bağlantısı Biten Evlerde Veya İşyerlerinde Doğalgaz Kullanımına Başlayacağız.
İnşallah Doğalgaz İle Şarköy Buluşunca Oluşan Hava Kirliliği Ortadan Kalkmış Olacak. Yaz Aylarında Yoğun Olan Nufüs Sayısı Doğalgazın Gelmesiyle Diğer Aylarda da Çoğalacak.
Doğalgazın Tüm Halkımıza Hayırlı Olmasını Diliyorum.


Süleyman ALTINOK
Şarköy Belediye Başkanı

     

2018-04-03T16:54:54+00:00